Beschrijving
Siser PS Film Neon Groen A0026
Siser PS Film Neon Groen A0026 om op textiel te kunnen persen met een hittepers.
Hoge kwaliteit flexfilm PVC vrij, makkelijk te snijden en te pellen door de zelfklevende drager waar de flex op zit. De PS Film range van Siser bestaat uit de grootste keuze van kleuren in de flex familie. Met de mogelijkheid om in lagen te persen zijn de mogelijkheden van het bedenken van creaties vrijwel eindeloos.
Het materiaal heeft een enorm goede wasbaarheid en mag ook in de droger, wel altijd binnenstebuiten wassen en drogen.
U maakt het ontwerp en zet het daarna in spiegelbeeld, dit is zeer belangrijk omdat u op de drager snijdt. Daarna pelt u het overtollige materiaal weg en het ontwerp is klaar om op de textiel te persen.
De Siser PS Film Neon Groen A0026 kan op katoen en ployerster geperst worden bij een temperatuur van 150 graden gedurende 15 seconden.
Uiteraard met de drager omhoog. U kunt de drager zowel hotpeel als coldpeel pellen. Na persen is in principe niet nodig.
Eenmaal siser flex geprobeerd? Dan wilt u nooit meer anders.
Advies snij instellingen Siser. Let op ter indicatie.
Cricut®:
Mes: Standard |
Silhouette Cameo:
Mes: Standard, 3 |
Scan N Cut:
Mes: 2 |
Roland GS/GX-24:
Mes: 45° |
Graphtec:
Mes: 45° |
Voor de uitgebreide produkt eigenschappen in het Nederlands klik je op de onderstaande foto:
Voor de Engelse versie verwijzen wij graag naar de officiële Siser website:
Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.